Předprodej vstupenek na 5. ročník Pachtova koštu

Dovolte nám pozvat vás na již pátý ročník svátku vín na liblickém zámku . Opět se nám povedlo zajistit účast zajímavých vinařů z blízkého okolí, ale i z jižní Moravy. Můžete těšit na starobylé vinařství GRMOLEC – rodinné vinařství z Moravského Slovácka, znojemská vinařství LAHOFER a vinařství Piálek & Jäger s.r.o., blízké Mělnické vinařství Kraus a vinařství Liběchov. Mezi pozvanými nebude chybět ani loňský absolutní vítěz prestižní oborové soutěže Vinozoom Vinařství roku 2022 a zároveň vítěz v kategorii malé vinařství Rodinné vinařství Jindřich Kadrnka z Březí u Mikulova. A v žádném případě si nenechte ujít vinařství THAYA, které letos získalo titul Absolutní vítěz v soutěži Vinařství roku 2023 a zároveň zvítězilo v kategorii střední vinařství.

Letošní novinkou bude slovenské vinařství Zlatý roh, nedaleká Destilérie Košátky a Portske.cz. Ochutnávku vlastní produkce nabídne také Školní statek Mělník a Vinařství ČZU.

Vstupenky si můžete zakoupit za 420 Kč v předprodeji v e-shopu či na zámecké recepci nebo za 470 Kč na místě v den akce.

Těšíme se na vás!

Vstupenky na Pachtův košt si kupte v předprodeji, ušetříte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *